Policia informoi se dje u raportua për një vajzë të zhdukur në fshatin Dobresh të Vitisë.

 “Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se motra e tij viktima femër kosovare (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.”, informoi policia.

Rasti është duke u hetuar./21Media