Zjarri i kaploi shtëpinë, vdiq një person

1 min read

Vdekja u konstatua nga mjeku

Një person ka vdekur si pasojë e zjarrit që ka kapluar shtëpinë e tij në fshatin Henc të Komunës së Fushë Kosovës,

Sipas policisë rasti ka ndodhur më në mesnatën e 20 janarit.

Policia bën të ditur se në vendin e ngjarjes kanë policia dhe mjeku i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Trupi i pajetë është dërguar për obduksion./21Media