Kualifikimet për EURO 2018

Loading...

Kualifikimet për EURO 2018

Pjesa e parë e ndeshjes mes Kosovës dhe Gjeorgjisë në kuadër të grupit B të kualifikimeve për EURO 2018 në hendboll, ka përfunduar me rezultat 16 me 07 për Kosovën.

Që nga fillimi i ndeshjes, Kosova ishte në epërsi, ku vajzat treguan përkushtim për përballjen./21Media