Publikohet kënga “Pse m’vrave” nga Edona Llalloshi

1 min read

Këngëtarja Edona Llalloshi ka publikuar një projekt të ri muzikor.

“Pse m’vrave”, mban titullin kënga e re nga Edona, të cilën e ka shoqëruar me videoklip.

Tekstin e ka shkruar Fatmir Muja, ndërsa muzika dhe orkestrimi është nga “ShpetaSound”.

Për anën vizuele është përkujdesur produksioni “EMFCreative”./21Media