Vdekja është cilësuar e dyshimtë

Vdekja është cilësuar e dyshimtë

Një person ka vdekur sot në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

Lajmin për portalin rtv21.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinë, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 13:00 kemi pranuar informatën për një vdekje të dyshimt, në rrugën Agim Ramadani në Prishtinë. Menjëherë në vend ngjarje kanë dalë njesitet e nevojshme dhe ekipi mjekesor i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës(mashkull)”, ka thënë Flora Ahmeti.

Me rastin po merren njesitë përkatëse policore./21Media