100 minuta lojë, barazohet rezultati në ndeshjen mes Argjentinës dhe Holandës

Holanda ka barazuar rezultatin në 2:2 në ndeshjen me Argjentinën në minutën e 101-të.
Pas një goditje dënimi, holandezët realizuan një skemë mjeshtërore dhe Weghorst shënoi gol.
Ndeshja pritet të vazhdojë edhe për 30 minuta./21Media

Back to top button