101 aksidente në 24 orët e fundit

1 min read

101 aksidente janë regjistruar vetëm në 24 orët e fundit në vend.

Një nga aksidentet ishte më fatalitet, 22 me të lënduar dhe 78 me dëme materiale.

Tutje, Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se janë shqiptuar 1651 tiketa trafiku./21Media