2 Ton jep detaje për projektin e ri muzikor

Reperi Arton Avdyli i njohur me emrin artistik 2Ton, ka paralajmëruar fansat se do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Artisti përmes një instastory ka treguar se kënga e re titullohet ”Latina” dhe do të publikohet më 10 shkurt.

”S’po foli ma shum”, ka shkruar artisti krahas videos teksa në sfond dëgjohet një sekuencë e shkurtër nga kënga e re.

Ndërkaq, projekti i fundit nga 2 Ton është ”A t’ka marr malli”, të cilin e ka publikuar më 21 dhjetor të vitit të kaluar./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button