“365” publikohet nga Fifi dhe Gjiko

Pas publikimit të “Djegi krejt”, Fifi dhe Gjiko publikuan bashkëpunimin e radhës.
“365” mban titullin kënga e re e dyshes për tekstin e të cilës janë kujdesur, Gjiko dhe Fifi, shkruan rtv21.tv
Edhe këtë projekt Gjiko dhe Fifi e sollën të shoqëruar me vidoeklip.

Kujtojmë se, “Djegi krejt” u publikua muajin e kaluar dhe deri tani në Youtube ka mbledhur mbi 4 milionë klikime./21Media

Back to top button