55 aksidente trafiku në Kosovë brenda 24 orëve të fundit, një me fatalitet

Sipas statistikave të përgjithshme të Policisë së Kosovës 55 aksiente trafiku kanë ndodhur në Kosovë brenda 24 orëve të fundit.

Prej këtyre aksidenteve një ka rezultuar me fatalitet, sipas policisë, ka mbetur e vdekur një grua, raporton rtv21.tv.

Ndërsa aksidente trafiku me të lënduar kanë qenë 20, dhe aksidente trafiku me dëme materiale kanë qenë 34 raste, ka raportuar policia./21Media

Back to top button