Aliu ka folur për koalicionin PAN

Aliu ka folur për koalicionin PAN

Liburn Aliu nga Vetëvendosja ka folur për koalicionin PAN në “Click” të RTV21 ku tha se PAN për së brendshmi është një koalicion i pa natyrshëm kur kemi faktin e rrëzimit të Qeverisë, shkruan rtv21.tv

Aliu po ashtu tha se gjasat që PAN që formojë Qeverinë nuk janë shumë të mëdha edhe pse ata po përpiqën që të gjejnë deputetë nga subjektet tjera dhe duke e llogaritur aty edhe Listën serbe./21Media