Moti: I freskët, pasdite me shi

1 min read

Sot mbi vendin tonë në mengjes do te jete mot i freskët me re, here pas here gjate paraditës edhe me riga të shiut, kurse pasdite do të bie ne intervale më të gjata kohore .

Era do të fryej e lehtë dhe mesatare. Temperatura e mëngjesit do të jetë nga 12 në 15 gradë,kurse ajo më e larta e ditës deri 29°C.