A e keni dëgjuar “Imagjinatën” e 2 Ton

Reperi i njohur shqiptar, 2 Ton, ka publikun projektin e tij më të ri muzikor.

“Imagjinatë” mban titullin kënga e tij e re, e cila është ritmike e zhanreve hip-hop dhe RnB.

Producent i këngës është Nego, vija melodike dhe teksti janë realizuar nga vet 2 Ton, gjersa masteringu i është besuar Don Gimës.

Kënga është vizualizuar edhe me një klip, i cili vjen me disa skena interesante të xhiruara në lokacione të ndryshme. Ana vizuale e projektit i është besuar produksinit XL Films në Prizren./21Media

Back to top button