A është ftuar Xhavit Haliti nga Gjykata Speciale për tu intervistuar?

 

Në pyetjen se a është ftuar nga Gjykata Speciale për tu intervistuar, nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Xhavit Haliti, ka thënë se është i gatshëm të shkojë sa herë që e thërrasin.

“Unë jam i gatshëm me shku sa herë që më thërrasin Gjykata Speciale dhe jam i gatshëm ta them të vërtetën”, ka thënë Xhavit Haliti në emisionin “Argument Plus” në RTV21./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button