”A je gjall dashnia jem” publikohet nga Labi

Këngëtari i dashur për publikun, Labinot Tahiri-Labi ka publikuar këngën e tij të re.
”A je gjall dashnia jem” titullohet kënga e re e Labit që është publikuar edhe me vidoeklip, shkruan rtv21.tv
Për tekstin e këngës është kujdesur Arben Beha, kurse për muzikën dhe orkestrimin, Besnik Qaka.

“Mos u dashuro”  titullohet projekti i fundit i Labit, të cilin e solli dy muaj më parë./21Media

 
 

Back to top button