Abazoviq feston fitoren në Ulqin

Dritan Abazoviq është duke festuar fitoren në Komunën e Ulqinit.
Sipas tij, kandidati i partisë së tij, Omer Bajraktari do të jetë kryetar i ardhshëm i Ulqinit, transmeton TV21.
Në garë për Ulqinin qytet ishin koalicioni shqiptar Bashkimi Demokratik i Shqiptarëve-Aleanca Demokratike në Mal të Zi, Demokratët, Koalicioni për Fillim të Ri, Forca dhe Partia Demokratike e Socialistëve dhe Partia Boshnjake./21Media

Back to top button