Adelina Berisha ndryshon datën e publikimit të këngës së re

Këngëtarja Adelina Berisha së shpejti do të sjell projektin e ri muzikor.
Artistja fillimisht kishte paralajmëruar se kënga do të publikohet sot, mirëpo më vonë ajo ka treguar se kënga e re do të publikohet të premten.
”Te gjithe juve qe e prisni kengen dhe videoklipin tim me te ri per neser me daten 14 shkurt, ku njoftoje qe e do te publikohet te premten”, ka bërë të ditur Adelina përmes një instastory.

Kujtojmë që në mars Berisha solli këngën ”Valla” e cila deri më tani ka mbledhur mbi një milion shikime në Youtube.

Back to top button