Një i dyshuar është arrestuar, pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht dhe rrëzuar për toke dy gra.

Ngjarja ka ndodhur, të martën pasdite, ndërkohë nuk është raportuar për të lënduar.

Me vendim të prokurorit, i dyshuar është dërguar në mbajtje./21Media