Sot është ditë e veçantë për bashkëshorten e këngëtarit, Blero Muharremit.

Babai i Afronës ka ditëlindjen dhe një urim të bukur ai ka marrë nga e bija e tij.

Modelja përmes disa fotografive të bukura e ka uruar personin e dashur me fjalët më të mira, shkruan rtv21.tv

“Urime ditëlindjen babai më i mirë dhe shoku më i mirë. Urojme më të mirat për ty dhe faleminderit që ke qenë shembulli më i mirë në botë. Jemi me fat që te kemi”, ka shkruar ajo krahas fotografive të publikuara në instagram, ku ka marrë pëlqime dhe komente të shumta./21Media