Ahmeti flet për inatet në Kuvend

Ahmeti flet për inatet në Kuvend

Kryetari i PSD-së, Shpend Ahmeti partia e së cilit nuk arriti të futet në Kuvend në këtë legjislacion ka kritikuar fjalimet e opozitës. Ai i quajti këto fjalime të dobëta duke thënë se më shumë ishin inate, shkruan 21Media.

“Fjalime të dobëta opozitare përvec atyre ku u vë në pikëpyetje mundësia buxhetore e programit qeverisës. Tjerat po duken inate dhe siklet”, ka shkruar Ahmeti.

Ndërsa shtoi se ka nevojë për opozitë përmbajtësore./21Media