Aksident në Prishtinë

Një person është lënduar si pasojë e aksidentit

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak minutash në lagjen Ulpiana në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirë një veturë taksi dhe një motoçiklist, i cili ka marrë lëndime.

Shumë qytetarë të rastit janë ndalur për t’i ofruar ndihmë të aksidentuarit, ndërsa në vendin e ngjarjes ka arritur edhe autoambulanca.

 

Back to top button