Aksident në Prishtinë

Në ”Emshir” ka ndodhur një aksident komunikacioni

Dy vetura janë përfshirë në një aksident trafiku pasditen e së dielës në kryeqytet. Aksidenti ka ndodhur në lagjen ‘Emshir’ të Prishtinës ku  përveç dëmeve materiale nuk ka pasur të lënduar në njerëz.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes,  derisa mësohet se moti me shi dhe pakujdesia e njërit nga drejtuesit e dy veturave të përfshira në rast, ishin shkaktarë të aksidentit.

Back to top button