Dy vetura janë aksidentuar si pasojë e mosmbajtjes së distancës.

Raportohet se kanë mbetur dy persona të lënduar, njëri drejtues i njëres veture dhe tjetri pasagjer i veturës tjetër, ndër të tjera janë shkaktuar edhe dëme materiale.

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor./21Media