Aksidentohet autobusi me një veturë, ka të lënduar

Kolonat e veturave kanë bllokuar hyrjen në Prishtinë

Një person ka marrur lëndine të lehta trupore si pasojë e një aksidenti ndërmjet një veture dhe një autobusi të linjës “10” te “Rrethi i Flamurit”, në Prishtinë sot rreth orës 08:30.

Siç shihet në fotot ky aksident ka shkaktuar kaos në hyrje të kryeqytetit, ku kolonat e veturave kanë bllokuar tërësisht hyrjen në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe Policia e Kosovës.

Ata thonë se një person ka marrur lëndime të lehta, ndërsa ka edhe dëme materiale.

Back to top button