Një zyrtar policor me iniciale F.L është vënë në pranga nga policia në lidhje me veprat penale ndihmë në kontrabandë dhe organizim të lojërave te fatit.

I njëjti që nga mbrëmë ka qenë në arrati ndersa gjatë ditës së sotme siç mëson kallxo.com i njëjti ka pranuar të dorëzohet para organeve të drejtësisë.

Arrestimi i sotëm e çoi në 12 numrin  zyrtarëve poliorë të arrestuar në lidhje me kazinotë ilegale në Karaçevë. /kallxo.com