Publikohet fotografia e parë familjare

Publikohet fotografia e parë familjare

Hazal Kaya është njëra ndër aktoret më të kërkuara në Turqi. Ajo arriti të bëhet e njohur për rolet e ndryshme në serialet më të ndjekur.

Ajo dhe bashkëshorti i saj aktori, Ali Atay janë bërë prindër të një djali për herë të parë, të cilin e pagëzuan me emrin Fikret Ali.

Dyshja në rrjetet sociale kanë publikaur fotografinë e njëjte të realizuar në momentet e para të lindjes.

Vogëlushi erdhi në jetë para dy jave mirëpo, çifti lajmin e bëri të ditur para disa dite.

Në Kosovë , Hazal arrit të fitoj famë me rolin e  “Nihalit” te seriali “Dashuri e ndalur”.  Hazali dhe Aliu i thanë po njëri-tjetrit në muajin shkurt. /21Media