Aktorja turke nuse tradicionale, pamje nga dasma madhështore

Aktorja turke, Yıldız Çağrı Atiksoy e njohur me rolin  e “Sunës” në serialin “Kampioni” dhe aktori i njohur, Berk Oktay dashurinë e tyre me martesë e kanë kurorëzuar në një datë të veçantë të këtij viti, 02.02.2022.
7 muaj pasi që u kurorëzuan, Yildiz dhe Berku organizuan një ceremoni madhështore javën e kaluar.
Një dasmë e gërshetuar me tradicionalen dhe modernen u përfol shumë në mediat turke. 36 vjeçarja mori vëmendjen me dukjen e saj dhe u komentua për veshjet tradiconale që nuk kishte zgjedhur ngjyrën e kuqe.


Kujtojmë se, çifti janë fejuar vitin e kaluar./21Media

Back to top button