Albumi i ri i Don Phenom vjen pas dy ditësh

1 min read

 

Reperi i njohur shqiptar, Don Phenom, ka paralajmëruar fansat për albumin e ri “Kumara II”.

Tashmë albumi është finalizuar dhe do të lansohet pas dy ditëve.

Kështu ka bërë të ditur reperi në rrjetet sociale.

“Edhe 2 ditë të tjera dhe albumi i shumëpritur “Kumara II” do të jetë në Spotify! Dua të falënderoj të gjithë ata që ishin pjesë e tij”, ka shkruar Don Phenom, teksa ka përmendur bashkëpunëtorët./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Don Phenom (@donphenomofficialpage)