“Amante” publikohet nga Diona dhe Romeo

Artistët, Diona Fona e Romeo Veshaj kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë.
“Amante”  titullohet kënga e re e dyshes së njohur që është shoqëruar edhe me vidoeklikp, shkruan rtv21.tv

E fundit nga Diona “Zari” është pritur mjaft mirë. Ndërkohë që edhe projektet e fundit të Romeos u pëlqyen nga publiku./21Media

Back to top button