Arrestohen tre persona pasi që në gjendje të dehur vodhën para

Dje në Fushë Kosovë janë arrestuar tre burra nga Fushë Kosova, pasi që të njëjtit në gjendje të dehur kanë vjedhur nga vetura e viktimave meshkuj kosovar para të gatshme 1000 €.

Siç bëhet e ditur në raport, Policia në veturën e të dyshuarve ka gjetur para të gatshme 6050€ dhe gjatë kontrollit fizik janë gjetur edhe 1024€.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pasi që  janë këndellur dhe intervistuar të njëjtit janë liruar në procedurë të rregullt./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button