“Asnjë politikan në histori nuk është trajtuar më keq se unë”

Trump thotë se ju kanë bërë padrejtësi

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, deklaroi të mërkurën se asnjë politikan në histori nuk është trajtuar më keq, apo në mënyrë të padrejtë se sa ai.

Duke folur në Akademinë e rojës bregdetare të SHBA-ve, Trump tha se edhe pse gjërat nuk janë gjithmonë fer, “ju duhet të ngritni kokën dhe të luftoni”./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button