Ballkani-Shkupi, filloi pjesa e dytë

Ka filluar në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë pjesa e dytë e ndeshjes së play off it të Ligës së Konferencës ndërmjet Ballkanit dhe Shkupit.

Pas 45 minutave, rezultati është i pandryshuar, 0-0 edhe pse pati një dominim të lojës nga kampioni i Kosovës në futboll.

Ballkani me një rezultat të tillë do të kualifikohej në fazën e grupeve pasi ka triumfuar në ndeshjen e parë me rezultat 2-1.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button