Barcelona pa yllin e skuadrës

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Kundër Granadës, Barcelona luan pa Piquen

Gjiganti katalunas, Barcelona javën e ardhshme në kuadër të La Ligas përballet me Grenadën

Për këtë ballafaqim, katalunasit nuk do të mund të llogarisin në mbrojtësin dhe yllin e kësaj skuadre, Gerard Piquen.

Kjo ende nuk dihet pse, por vetëm se mbrojtësi Pique nuk do të luajë me Barcelonën ndaj Granadës në La Liga./21Media