Wenger ka një lajm për tifozët e Arsenalit

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Ai ka folur edhe rreth qëndrimit të tij apo jo në skuadër

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger ka bërë planifikime për skuadën lidhur me sezonin e ardhshëm.

Për largimin e tij nga klubi dhe zëvendësimin e tij është folur qe një kohë të gjatë, derisa për këtë ai tashmë ka dhënë një përgjigjie.

“Po, sigurisht. Jam duke planifikuar për sezonin e ardhshëm”, deklaroi ai për “Sunday Express. A dua të mbetem për dy muaj apo 10 vjet? Unë planifikoj”, ka thënë Wenger.

Ndryshe, Arsene Wenger qe një kohë të gjatë është trajner i gjigantit anglez, Arsenalit./21Media