Beatrix Ramosaj përlotet nga befasia që iu bë për ditëlindje

Këngëtarja Beatrix Ramosaj feston sot ditëlindjen e 28-të dhe me këtë rast ajo bërë një dhuratë për fansat duke sjell këngën e re të quajtur “Vonë”, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.
Mirëpo, edhe këngëtarja është befasuar sot nga adhuruesit e muzikës së saj.
Në këtë datë të veçantë, ajo u përlot nga befasia që i bën fansat dhe ky moment është ndarë në rrjetet sociale.


Ndryshe, Beatrix për tekstin e këngës “Vonë” ka bashkëpunuar me reperin Elinel, ndërsa për muzikën dhe producimin u kujdes Bigdeal Records. Këta të fundit e kanë bërë edhe miksimin e  masterizimin e këngës./21Media

Back to top button