Bie nga 3 metra lartësi, shqiptari humb jetën tragjikisht në vendin e punës

Një shqiptar 66 vjeçar në Itali ka humbur jetën pasi që ka rënë nga skelat.
Ngjarja konkretisht ka ndodhur në Malcesine (Verona), raporton ANSA.
Dinamika e aksidentit po shqyrtohet nga karabinierët dhe inspektorët Spisal të Ulss 9 Scaligera.
Viktima me origjinë shqiptare ka rënë nga një lartësi prej rreth 3 metrash dhe mjekë nuk kanë arritur që ta shpëtojnë ./21Media

Back to top button