Burri raporton zhdukjen e gruas dhe vajzës, Policia nis hetimet

Një burrë nga Jabllanica ka raportuar në Polici zhdukjen e bashkëshortes dhe vajzës së tyre.

Sipas Policisë, i njëjti ka njoftuar se dy vikimat kanë dalë nga shtëpia dhe se nuk dihet për vendndodhjen e tyre.

“PERSON I ZHDUKUR – Rr. Dëshmorët e 6 Prillit, Jabllanicë 14.06.2024-17:30. Ankuesi mashkull kosovar, ka njoftuar se dy viktimat bashkëshortja me vajzën e tyre janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tyre. Rasti nen hetime”, thuhet në raportin e Policisë./21Media

Back to top button