Burri rrah gruan e tij dhe taksistin

Arrestohet i dyshuari

Një person i dyshuar është arrestuar nga policia e Kosovës të dielën në Prizren pasi që i njëjti ka rrahur gruan e tij dhe taksistin.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë, pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj gruas së tij viktimës femër shtetase e Shqipërisë dhe një viktime mashkull, shtetas të Shqipërisë (vozitësit të taksi) i cili ishte duke dërguar viktimën në familjen e saj”, thuhet në njoftimin e policisë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media

Back to top button