Sot mbi vendin tonë parashihet që do të jetë mot me vranësira, e në orët e pasditës me shira lokale

Sot mbi vendin tonë parashihet që do të jetë mot me vranësira, e në orët e pasditës me shira lokale

Era e dobët e drejtimeve te ndryshme.

Pas dite ka mundësi të fryej era nga jugperëndimi dhe perëndimi, ndërkaq në zonat malore do të intensifikohet.

Temperatura më e ulët e ditës nga 9 deri në 16, dhe ajo më e larta e ditës nga 21 në 26. /21Media