Çfarë po festojnë Lola dhe Daut Haradinaj?

Sot Daut dhe Lola Haradinaj kanë festë në shtëpi.
Vajza e tyre, Troja feston ditëlindjen e 7-të. Lajmin e ka bërë të ditur Lola përmes disa fotografive të postuara.
Lola ka uruar që bijës së saj t’i plotësohen të gjitha dëshirat në jetë.
”Urime ditëlindjen princesha ime e vogel, uroj që të të plotësohen të gjitha dëshirat, të dua”, ka shkruar Lola krahas fotografive të postuar.


Ndërkaq, Lola dhe Daut Haradinaj janë të martuar dhe së bashku kanë dy fëmijë, Davidin dhe Trojën./21Media

Back to top button