Çfarë po ndodh me “Sheherzaden”, ajo nuk njihet pas lindjes së vajzës

Aktorja turke, Bergüzar Korel dhe bashkëshorti i saj Halit Ergenç vitin e kaluar janë bërë prindër për herën e tretë.

Larg profesionit të aktrimit dhe e perkushtuar në familjen e saj 40 vjeçarja po merr vëmendjen e të gjithë për ndryshimin drastik në pamje, madje disa komentues u shprehen se aktorja “duket si person tjeter”.


Berguzar dhe Halit janë prindër të tre fëmijëve dy djemve dhe një vajze. Çifti muajt e fundit u vendosën për të jetuar në Londër. /21Media

Back to top button