Çmimet në shtator janë ngritur 4.5 për qind

1 min read

Shtrenjtimi i artikujve bazë të shportës ditore zhgënjen qytetarët

Ngritja e çmimeve të artikujve bazë të shportës ditore ka revoltuar shumicën qytetare. Agjencia e Statistikave të Kosovës ka bërë të ditur se ngritja më e theksuar e çmimeve është tek mishi, qumështi, djathi dhe vezët./21Media