Dafina Zeqiri për Vjosa Berishën: Pusho në paqe njeri i bukur

1 min read

Sot(23 qershor) ka vdekur producentja, Vjosa Berisha.

Lajmi u bë i ditur nga bashkëshorti i saj, regjisori Fatos Berisha.

Artistja Dafina Zeqiri u shpreh e pikëlluar me vdekjen e mikes së saj, Vjosës.

Teksa, Dafina ka ndarë edhe një mesazh të cilin e ka shkëmbyer së fundmi me Vjosën.

“Vazhdo të shëndrisësh fortë. Spo gjej fjalë si për nanë temen..Gruaja është fuqi”, thuhet në mesazhin e Dafinës.

Ndërsa, Vjosa ia ka kthyer “Bash, gruaja është burim i forcës dhe vullnetit të mirë”./21Media