Dëgjoni pak këngën e re nga Samanta Karavella

1 min read

Artistja Samanta Karavella së shpejti do të sjellë projektin e ri muzikor.

”Margarita”, titullohet kënga e re e artistes, e cila është realizuar me videoklip.

Artistja ka ndarë edhe një sekuencë të shkurtër nga kënga.

Kënga e re do të publikohet të mërkurën dhe siç ka njoftuar Samanta, kjo këngë do të jetë pjesë e albumit për të cilin ajo është duke punuar.

Projekti i fundit nga Samanta mbetet ”E vogla”, të cilën e ka publikuar më 19 prill./21Media