Dëgjoni pak nga kënga e re e Butrint Imerit

Këngëtari Butrint Imeri shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.
Kënga e re mban titullin “Lejla” dhe do të publikohet e shoqëruar me videoklip.
Në Instagram është publikuar një pjesë e shkurtër e këtij projekti, teksa fansat e këngëtarit kanë shkruar se mezi presin që ky projekt të publikohet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AVD Digital (@avddigital)


Ndryshe, “AM/PM” mbetet projekti i fundit muzikor nga Butrinti. Në këtë projekt ai erdhi në bashkëpunim me këngëtaren Kida.
Kënga është publikuar më 3 korrik dhe deri tani ka arritur mbi 31 milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button