Dëgjoni pak nga kënga e re e Gjestit

1 min read

 

Shumë shpejt do të publikohet një projekt i ri muzikor nga Gjesti.

Këtë e bëri të ditur Gjesti përmes disa postimeve në InstaStory, ku ndau dhe disa sekuenca nga kënga e re.

“Vjen së shpejti”, ka shkruar Gjesti krahas videos, ku shihet në studio muzikore.

Ndryshe, më 17 nëntor të vitit të kaluar, Gjesti publikoi këngën e titulluar “Katile” që deri tani në Youtube ka arritur mbi katër milionë klikime në Youtube./21Media