Dëgjoni pak nga kënga e re e Skerdit

Këngëtari Skerdi Ago është duke finalizuar një projekt të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ku u shfaq duke punuar për këngën të re në studio muzikore.

Ai ka ndarë me ndjekësit pak nga ky projekt, teksa i ka pyetur për mendimin e tyre rreth kësaj kënge.

Ndryshe, “Mëkatare” mbetet projekti i fundit muzikor nga Skerdi. Kënga është publikuar më 9 shtator dhe deri tani ka arritur mbi 400 mijë klikime./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button