Dentist, këngëtar e fotograf, Granit Hyseni tregon se nga cili profesion do të hiqte dorë

I suksesshem në të tre profesionet, në atë të dentistit, këngëtarit e po ashtu edhe fotografit, bëhet fjalë për Granit Hysenin që sonte ishte i ftuar në “21 Gradë” të RTV21.
Ai tha se tek këto tre profesione e gjenë vetën dhe se ndihet shumë i lumtur me punët e tij.
GRaniti tha se është e pamundur që të heq dorë nga tre perofesionet e tij që janë shumë të ndryshme.
“Nga asnjëri, është e pamundur, jam mishnuar shumë”, tha Graniti./21Media

Back to top button