Diçka e re nga Butrint Imeri!

 
Këngëtari Butrint Imeri duket se së shpejti do të jap një lajm të mirë për fansat e tij.
Përmes një postimi në InstaStory, këngëtari ka zgjuar kureshtjen se po përgatit diçka të re për adhuruesit e muzikës së tij.
Butrinti ka publikuar një fotografi në një studio muzikore.

“Corazon” mbetet projekti i fundit nga Butrinti në bashkëpunim me reperin Don Xhon. Kënga u publikua në fund të vitit 2021 dhe deri tani ka arritur mbi 30 milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button