Diçka e re po vjen nga Yllka Kuqi

Këngëtarja Yllka Kuqi nesër do të publikoj projektin e ri muzikor “Ani”.
Siç ka njoftuar artistja, “Ani” lansohet nesër(30 shtator) në orën 19:00.
Yllka, këngës së re i ka realizuar edhe videoklipin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi)


Artistja është mjaft aktive me projekte të reja muzikore. Si dhe, këtë verë, si çdo verë tjetër e ka pasu goxha të ngjeshur me mbrëmje muzikore.
Së fundmi Yllka erdhi në bashkëpunim me Durim Malaj. Ata sollën këngën “Nona”, e cila numëron miliona klikime në Youtube./21Media

 

Back to top button